2023 metų Vasario7-9d. Dubajuje vyks visiems gerai žinoma AEEDC paroda, kuri pelnė aukščiausią pasaulinį apdovanojimą ir tapo didžiausia pasaulyje kasmetine moksline odontologų konferencija ir paroda.

 Labai norime pasidžiaugti, jog ICX komanda taip pat dalyvaus šioje parodoje mus rasite – 3 salėje, D22 stende.

Labai jūsų lausime!

 

Gaminamas sujungiant galvijų mineralinę kaulų matricą su bioaktyviais rezorbuojančiais polimerais ir kolageno fragmentais ir tai skatina greitą paciento ląstelių augimą į ICXSwissBone®.

ICXSwissBone® geriausiai tinka

 • Periodonto kaulo defektų atkūrimui
 • Kaulo regeneravimui po danties traukimo
 • Sienelės atkūrimui tarp alveolinių sienelių ir skubiai sukamo implanto
 • Horizontalios keteros padidinimui
 • Sinuso pakėlimuiICX-ALL-IN-ONE GRĄŽTO plokščios galvutės dizainas leidžia kaulo tankinimą ir autotransplantavimą.

Paprastai visiems grąžtams, visiems impalntų skermenims ir visoms kaulų rūšims taisyklė yra ta, kad nustatyta grąžtų naudojimo seka gali skirtis. Jeigu kaulas yra minkštas, rekomenduojama atlikti mažiau žingsnių, o kuo kietesnis kaulas tuo daugiaugiau tarpinių veiksmų rekomenduojama atlikti.

Tai yra tik rekomendacinis Medentis medical gręžimo protokolas.

ICX-ALL-IN-ONE GRĄŽTAI palaipsniui didina pjovimmo skersmenį chirurginės procedūros metu ir yra tinkami naudoti kartu su standartiniais chirurginiais gręžimo aparatais kaului išsaugoti ir tankinti kaulinį audinį prieš laikrodžio rodyklę ir kaip reikia išpjauti kaulą, laikrodžio rodyklės kryptimi.

 

 

 

ICX-ACTIVE LIQUID – hidrofilinio mikrostruktūrinio paviršiaus implantas. Implanto paviršius, laikytas steriliame fiziologiniame tirpale, gali paspartinti kaulo ir implanto kontaktinio paviršiaus formavimąsi, o tai padidina implanto antrinį stabilumą net ankstyviausiose gijimo stadijose. Šios savybės sutrumpina gijimo laiką.
ICX-ACTIVE LIQUID savybės:
– Idealus ICX mikrošiurkštumas
– Hidrofilinis paviršius
– Nano struktūrinis implanto paviršius
Eksperimentiniais ir klinikiniais tyrimais patvirtintais rezultatais nustatyta, kad fiziologiniame tirpale laikyti dantų implantai (titano 4 KV) sutrumpina pradinį gijimo procesą ir žymiai pagreitina implanto įsriegimą.
Jei implantai pagaminti iš gryno titano (4 KV titanas) ir laikomi fiziologiniame tirpale, jų paviršiaus hidrofilinė vertė yra ypatingai gera, ypač kol drėgna. Tokiu būdu implanto stabilumas kritiniu gijimo periodu gali būti optimizuotas.
Tai gali pagerinti prognozes ir padidinti prigijimo sėkmę.
Papildomai, ICX-ACTIVE LIQUID paviršius suteikia galimybes
naujų progresuojančių klinikinių procedūrų naudojimui, kurios gali žymiai sutrumpinti gydymo laiką.
Diametrai: 3.3, 3.75, 4.1, 4.8 mm
Ilgiai: 8, 10, 12.5, 15 mm
Specialus osteotominis sriegis.

 

ICX – TL CONICAL GIJIMO GALVUTĖ

– išplečia galimybes visoms vėlesnėms restauracijoms ant atramų ir klijuojamų bazių

– apsaugo tulpės platformą viso gijimo proceso metu

– gijimo galvutė yra vientisa

– gijimo galvutė yra ant TL platformos ir laikosi aplink 0,25mm nuožulnią žiedinę tulpę

– gijimo galvutė yra 4° laispnių, ø5.2 mm

Katalogo prekės numeris:

C-004-245010 – 1mm GH

C-004-245020 – 2mm GH

C-004-245030 – 3mm GH

C-004-245040 – 4mm GH

C-004-245060 – 6mm GH

 

 

ICX balto cirkonio danties vainikėlio atrama, geriausias pasirinkimas priekinių dantų implantavimui, danties vainikėliai atrodys baltesni. Vyresniems žmonėms gali pradėti trauktis dantenos, todėl gali atsidengti atramos kraštas, natūraliau ir estetiškiau atrodys balto cirkonio spalva, nei pilka titano.

ICX keraminės atramos yra pritaikytos naudoti kartu su intraoralinio skenavimo sistema. Trys skirtingos spalvos. Galima rinktis iš penkių skirtingų aukščių. 

 • nereikalingas atspaudų nuėmimas
 • nėra išlaidų modelio analogui
 • sumažinamos labaratorijos išlaidos
 • tyrimais įrodyta, kad kalogeninės jungtys tvirtesnės tarp cirkonio ir dantenų

 

 

 

Nenorėdami rizikuoti Jūsų ir mūsų sveikata, dėl COVID-19 grėsmės atidedame konferenciją "Implantai ir daugiau. Pažangūs sprendimai siekiant geriausio rezultato", turėjusią vykti Kovo 28d. Kaune. Nauja data bus paskelbta iškart paaiškėjus situacijai - tai gali būti Gegužės, Birželio, ar, blogiausiu atveju Rugsėjo mėnesiai. Visi prisiregistravusieji bus informuoti. Planuojantys registruotis - galite tai daryti, tiesiog vėliau patikslinsime renginio datą. Daugiau informacijos tel.: +370 698 54422 arba e-mail: infostom@skirgesa.lt Saugokime save ir kitus!

Nenorėdami rizikuoti Jūsų ir mūsų sveikata, dėl COVID-19 grėsmės atidedame konferenciją „Implantai ir daugiau. Pažangūs sprendimai siekiant geriausio rezultato”, turėjusią vykti Kovo 28d. Kaune. Nauja data bus paskelbta iškart paaiškėjus situacijai – tai gali būti Gegužės, Birželio, ar, blogiausiu atveju Rugsėjo mėnesiai. Visi prisiregistravusieji bus informuoti. Planuojantys registruotis – galite tai daryti, tiesiog vėliau patikslinsime renginio datą.
Daugiau informacijos tel.: +370 698 54422 arba e-mail: infostom@skirgesa.lt
Saugokime save ir kitus!

Turite klausimų? rašykite mums!

Mes su jumis susisieksime telefonu arba el. paštu.


  Kontaktai

  UAB „Skirgesa“
  implantacija +370698 54422
  implantacija infostom@skirgesa.lt
  I-IV: 08:00-17:00, V: 08:00-16:00
  Energetikų g. 8, LT-52461, Kaunas
  Įmonės kodas: 234449420
  implantacija PVM mokėt. kodas: LT344494219

  Apie ICX implantus

  ICX implantus gamina „Medentis Medical GmbH“ puikiai žinoma įmonė Vokietijoje, turinti ilgametę patirtį implantologijos srityje.