ICX implantus gamina „Medentis Medical GmbH“ puikiai žinoma įmonė Vokietijoje, turinti ilgametę patirtį implantologijos srityje. Nuo 2010 m. pradžios, ICX sistema buvo viena iš dešimties sėkmingiausių implantavimo sistemų Vokietijoje. Vien Vokietijoje ją naudoja daugiau nei 10 000 odontologų.

Visi ICX implantai gaminami tik iš aukščiausio šalto lydymo 4 laipsnio titano. Tai yra apie 99% gryno titano, kuriame yra 1% kitų elementų, įskaitant deguonį, anglį, vandenilį, geležį ir azotą. Šių implantų pagalba, implantavimas tampa paprasta procedūra, po kurios kiekvienas pacientas gali džiaugtis gražia šypsena. ICX implantai yra puikus pasirinkimas siekiant restauruoti dantis bei puikus kainos ir kokybės santykis.

ICX implantai yra sertifikuoti „CleanImplant“ sertifikatu. Šis sertifikatas patvirtina, kad ICX implantų paviršius turi puikius rezultatus ir yra visiškai švarūs, juose nėra organinių ar toksiškų likučių.

Kiekvienai ICX implantų sistemai suteikiama viso gyvenimo garantija.

Paklausa sparčiai auga visame pasaulyje, šiuo metu daugiau nei 50 šalių naudoja ICX- implantų sistemą. ICX implantų sistema:

Vokietija, Austrija, Šveicarija, Vengrija, Italija, Kroatija, Serbija, Kosovas, Makedonija, Bosnija ir Hercegovina, Slovėnija, Albanija, Juodkalnija, Lenkija, Čekija, Bulgarija, Ukraina, Lietuva, Latvija, Estija, Baltarusija, Rumunija, Moldova, Armėnija, Azerbaidžanas, Gruzija, Turkmėnistanas, Uzbekistanas, Kazachstanas, Kirgizija, Tadžikistanas, Nyderlandai, Anglija, Turkija, Rusija, Graikija, Irakas, Libija, Tailandas, Alžyras, Kinija, Iranas, Saudo Arabija, Airija, Suomija, Indija, Šri Lanka, Nepalas , Bangladešas, Mianmaras, Egiptas, Ispanija ir kt.

Medentis Medical skiria didelį dėmesį savo gaminių kokybei.  ICX-Premium implantų gaminiai ir gamyba atitinka dantų implantų ISO 9001: 2008 – kokybės valdymo sistemas, ISO 13485: 2012 medicinos prietaisų ir medicinos prietaisų direktyvas 93/42 / EEB: 1993. Visi produktai griežtai kontruoliuojami kokybės kontrolės, atitinkamai visuose gaminimo etapuose. 

Kokybės testai – atliekami visuose produkto gamybos procesuose:

 1. Biologinės saugos vertinimas DIN EN  ISO 10993;
 2. Mikrobiologinis vertinimas  DIN EN ISO 11737 ir endotoksinų kiekis pagal farmakopėją (Ph Eur. 6,2.6.14);
 3. Dinaminės apkrovos testas įsriegiamų dantų implantų  ISO 148801:2007 bei korozijos testas DIN Norm EN ISO 13927;
 4. XPS (rentgeno fotoelektrono spektroskopija ) ir EDX (Energetinės dispersijos rentgeno fluorescencija) analizė stebi ir užtikrina implantų paviršiaus švarumą;
 5. Mikrotarpų/mikroįtrūkimų analizė;
 6. Tikrinama tolerancija susijusi su gamyba ir panaudojimu;
 7. Reguliarus tiekėjų auditas;
 8. Vidinė partijos kokybės patikra.

ICX implanto paviršius 

ICX implantai pasižymi unikaliomis savybėmis: specialiu osteotominiu sriegiu; mikroporėtumu; hidrofiliniu paviršiumi; vidiniu kūginiu sujungimu.

ICX implantų paviršius šlifuojamas smėliu, dėl kurio susidaro poros, o po rūgšties ėsdinimo susidaro porėtos zonos. Tai padidina biocheminį dantų implanto prisitvirtinimą ir sugijimą su kaulu.  Taip sumažindami implanto atmetimo riziką. ICX-Premium®  (gamintojas Medentis Medical GmbH) dantų implantavimo sėkmės rezultatas 99,27 proc.

ICX implantų paviršiaus nuotraukos

Visų ICX implantų sistemos implantų geometrija yra suprojektuota pagal naujausius funkcinius ir dizaino principus. Savisriegis implanto sriegis suteikia aukštą pirminį stabilumą. Visi ICX implantai yra fiziologiškai pritaikyti –  savo forma labai panašūs į danties šaknį, jie greitai ir saugiai prigyja prie kaulo, taip pat implantai pasižymi gera dantenų estetika. ICX implantų kūginė savaime užsirakinanti vidinė jungtis (tarp atramos ir implanto), garantuoja stabilią fiksaciją.

ICX implantai gali būti naudojami skirtingais implantavimo metodais:

 • įprastas vieno danties implantavimas;
 • visi ant 4“ koncepcija kartu su tiesių ir pakreiptų implantų naudojimu;
 • momentinis implantavimas;
 • momentinis implantavimo metodas, augmentuotame apatiniame ar viršutiniame žandikaulyje;
 • 2 ar 4 implantų sistema su sijiniu (lokatoriniu) užraktu, prie kurio patikimai prisitvirtina išimami protezai; 
 • implantacija „visi ant 4“ arba „visi ant 6“ implantais, pagaminant neišimamą tiltinį protezą.

 

Turite klausimų? rašykite mums!

Mes su jumis susisieksime telefonu arba el. paštu.


  Kontaktai

  UAB „Skirgesa“
  implantacija +370698 54422
  implantacija infostom@skirgesa.lt
  I-IV: 08:00-17:00, V: 08:00-16:00
  Energetikų g. 8, LT-52461, Kaunas
  Įmonės kodas: 234449420
  implantacija PVM mokėt. kodas: LT344494219

  Apie ICX implantus

  ICX implantus gamina „Medentis Medical GmbH“ puikiai žinoma įmonė Vokietijoje, turinti ilgametę patirtį implantologijos srityje.