ICX-SwissBone® specialiai sukurtas kaulo regeneracijai atliekant rekonstrukcinę chirurgiją. Gaminamas sujungiant galvijų mineralinę kaulų matricą su bioaktyviais rezorbuojančiais polimerais ir kolageno fragmentais ir tai skatina greitą paciento ląstelių augimą į ICX-SwissBone®.


ICX-SwissBone® sudėtinės matricos mikrostruktūra atviro ir vidutinio poringumo požiūriu labai primena žmogaus kaulą.

ICX-SwissBone® geriausiai tinka

 • Periodonto kaulo defektų atkūrimui
 • Kaulo regeneravimui po danties traukimo
 • Sienelės atkūrimui tarp alveolinių sienelių ir skubiai sukamo implanto
 • Horizontalios keteros padidinimui
 • Sinuso pakėlimui

Vienas pagrindinių dantų implantacijos uždavinių yra tikslus implanto įsriegimas į bedantę žandikaulio sritį. Šiam tikslui pasiekti implantuojantis gydytojas privalo atlikti išsamų priešoperacinį paciento ištyrimą.

Dauguma implantų sriegiami atlikus planavimą pagal paprastą rentgeno nuotrauką, kuri dažnai suteikia tik labai ribotą vaizdinę informaciją. Toks gydymas susijęs su didesne rizika, ir ne visada net patyręs chirurgas gali pasiekti reikiamo tikslumo. Planuojant implantaciją esant sudėtingai anatominei situacijai, dvimatis vaizdas negali tiksliai perteikti esamos žandikaulio būklės, to pasekoje didėja rizika pažeisti svarbias anatomines struktūras arba perforavus kortikalinę kaulo sienelę patekti į minkštuosius audinius.

Atsižvelgiant į tai, implantuojantys gydytojai kartais sriegia implantus į tas sritis, kuriose yra didesnis kaulo kiekis. Ilgalaikė implantacijos sėkmė priklauso nuo teisingo trimačio implanto suplanavimo. Geram kaulų gijimui, taip pat idealiam estetiškam vaizdui bei ilgalaikiam rezultatui užtikrinti ypač svarbu, kad implantas būtų įsriegtas tinkamoje padėtyje.

Skaitmeninės implantacijos eiga:


Konsultacija

 1.  Konsultacijos metu gydytojas atlieka burnos ertmės 3D nuotrauką ir nuima dantų atspaudą.
 2.  Atspaudai ir nuotrauka siunčiami į skaitmeninę dantų laboratoriją.

Laboratorija

 1.  Remiantis gauta 3D nuotrauka, paruošiamas individualus chirurginis gidas, kuriame yra numatyta tiksli būsimo implanto pozicija, bei jų skaičius. Chirurginio gido pagalba yra tiksliai sriegiami implantai. Chirurginiai gidai užtikrina ypatingą tikslumą dantų implantacijos metu, išvengiant galimų klaidų, taip pat tikslų būsimą galutinį protezavimą, kuris garantuoja nepriekaištingą estetinį vaizdą ir funkcionalumą.
 2.  Panaudojant chirurginiame gide pateiktą informaciją bei turimą dantų atspaudą, pagaminamas konkrečiam pacientui pritaikytas laikinas vainikėlis (protezas).
 3.  Laikinas vainikėlis išsiunčiamas gydytojui.

Programinė įranga ICX-MAGELLAN yra naujas programinės įrangos sprendimas skaitmeninei analizei ir gydymo planavimui. Ji leidžia iš anksto, dar prieš implantavimo procedūrą individuliai „suprojektuoti“ ir pagaminti laikinus arba nuolatinius dantis bei iškart po procedūros juos pritvirtinti. Taigi naujiems dantimis ant implantų atkurti užtenka vos vieno vizito pas gydytoją.  Naudodamiesi iš anksto nustatyta darbo eiga, galite peržiūrėti ir tiksliai redaguoti bet kurį DICOM 3.0 failą Programinė įranga „ICX-MAGELLAN“ yra suderinama su „Mac OS X ®“ ir „Windows“ ®, todėl galite naudoti savo pažįstamą operacinę sistemą.

ICX-MAGELLAN® paslaugos ir funkcijos:

 • Suderinamas su visomis šiuolaikinėmis sistemomis;
 • Logiškai struktūruota, supaprastinta darbo eiga;
 • Kaulų analizė → susiaurėjimų ir tankio matavimas;
 • Tikslus apatinio žandikaulio nervo nustatymas;
 • Nuo planavimo iki implantacijos vos keli žingsniai;
 • Kompiuterizuotas asmeninio gydymo plano sudarymas;
 • Sukuriamas gręžimo šablonas, tolimesniam gydymui „ICX SafetyGuide“.

Pacientai, netekę visų dantų viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje, itin dažnai apie dantų implantavimo procedūrą net nesvarsto, baimindamiesi sudėtingos, ilgos bei itin brangiai kainuojančios procedūros. Dantų implantavimas bedančiame žandikaulyje yra vienintelė išeitis siekiant komforto. Tai vienintelis sprendimas, kuris gali prilygti saviems dantims pagal kramtymo efektyvumą. „Visi ant 4“ koncepcija atliekama kartu su tiesiais ir pakreiptais implantais.  Tai greitas būdas atsatyti visą seriją prarastų dantų. 

„All on 4“ metodikos privalumai:

 •  mažesnis reikalingų implantų skaičius (taikant kitus dantų atstatymo būdus, reikalingi bent 6 implantai), todėl mažesni implantų bei gydymo kaštai;
 •  trumpesnė gydymo trukmė bei sąlyginai neskausminga procedūra (taikomas tik vietinis nuskausminimas);
 •  galimas momentinis implantavimas, kai implantas sriegiamas į ką tik pašalinto sugedusio danties šaknies vietą. Tai patogu, kai burnoje likę vos keli nebepatikimi dantys;
 •  vieno vizito metu yra galimybė atkurti ne tik vieno, bet ir abiejų žandikaulių dantis;
 •  iškart po implantavimo gali būti dedamas laikinas protezas, leidžiantis pacientui kramtyti, šypsotis ir gyventi visavertį gyvenimą;
 •  lyginant su išimamais protezais, „All on 4” metodu atkurti dantys žymiai geriau atstato kramtymo funkciją, nežeidžia aplinkinių audinių ir nedaro neigiamos įtakos kalbos funkcijai bei skonio receptoriams;
 •  atkurti dantys atrodo natūraliai bei pasižymi kokybe, tvirtumu bei patogumu;
 •  implantai yra ilgaamžiai, jiems suteikiama viso gyvenimo garantija. Prie jų tvirtinančius protezus ateityje galima lengvai koreguoti.

ICX – denta5 technologijos pranašumai:

Formos tikslumas užkerta kelią įtrūkimams ar plyšimams tarp danties vainikėlių ir aplinkinių dantų. Dėl tiesioginių 3D vaizdų nebereikia daryti dantų atspaudų, kurie reikalauja papildomo laiko.
Kompiuterinis nuskaitymas per kelias minutes sukuria daug tikslesnį ir sveikesnį danties atkūrimą. CAD/CAM restauracijos yra geriau pritaikytos, patvaresnės ir natūralesnės išvaizdos (daugiaspalvės ir permatomos, panašios į natūralius dantis) nei kitos restauracijos.

Turite klausimų? rašykite mums!

Mes su jumis susisieksime telefonu arba el. paštu.


  Kontaktai

  UAB „Skirgesa“
  implantacija +370698 54422
  implantacija infostom@skirgesa.lt
  I-IV: 08:00-17:00, V: 08:00-16:00
  Energetikų g. 8, LT-52461, Kaunas
  Įmonės kodas: 234449420
  implantacija PVM mokėt. kodas: LT344494219

  Apie ICX implantus

  ICX implantus gamina „Medentis Medical GmbH“ puikiai žinoma įmonė Vokietijoje, turinti ilgametę patirtį implantologijos srityje.